Sepetiniz

Vocalzone Pastilles Bal Limon 24 Pastil

Vocalzone Pastilles Bal Limon 24 Pastil
Vocalzone Pastilles Bal Limon 24 Pastil

Vocalzone boğaz pastili, 1912 yılında ünlü Kulak-Burun-Boğaz cerrahı William Lloyd tarafından efsanevi  tenor ''Enrico Caruso'' için geliştirilmiştir. 1907 yılında William Llyod, Enrico Caruso’nun Event Garden’da sergilediği performansta onunla tanışmış ve Caruso’nun kişisel doktorluğunu yapmaya başlamıştır. Enrico Caruso’nun sesiyle ilgili yaşadığı problem, Lloyd’un “Vocalzone” u bir tedavi yöntemi olarak ortaya çıkarmasına öncülük etmiştir.

Vocalzone pastilleri İngiltere’de 100 yılı aşkın bir süredir satışa sunulmakta ve üretiminde Caruso için geliştirilmiş orijinal formül kullanılmaktadır.

Vocalzone,  ses sağlığına yardımcı olmak üzere fomülize edilmesinin yanı sıra boğaz ağrısında ve öksürüğü gidermek konusunda da oldukça rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Pastilin aktif bileşenleri mentol, nane yağı ve mür tentürüdür. Aşırı konuşmak, şarkı söylemek ve sigara içmekten dolayı boğazda oluşan tahrişlerin önüne geçtiği kanıtlanmıştır. Bunun yanı sıra kuruluktan tahriş olmuş boğazın rahatlatılmasında da oldukça etkilidir.

100 yıllık geçmişi olan dünyadaki tek pastil olan vocalzone sadece eczanelerde satılmaktadır.

İçerisinde 24 adet pastilin olduğu karton kutu ve içerisinde 12 adet pastilin bulunduğu metal kutu olmak üzere Vocalzone pastillerinin 2 farklı formu bulunmaktadır.


İÇERİK MADDELERİ

Mürrisafi Reçine (CommiphoraMolmol), Levomentol, Nane Yağı (Hidrodistilasyon yöntemi ile üretilmiştir). Modifiye Nişasta (Tapyoka Nişastası ve Mısır Nişastası), Şeker, Glukoz Şurubu, Meyankökü Ekstresi, Renklendirici (Bitkisel Karbon E153), Hindistan Cevizi Yağı, Hurma Yağı, Parlatıcı (Balmumu), Emülgatör (Soya Lesitini).


KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTARI

Pastiller ağızda yavaşça emilerek kullanılır. Yetişkinler 2-3 saatte birer adet, günde 12 pastile kadar tüketebilirler. Hamile ve emzirenlere önerilmez. Diyabeti olan hastalar doktor kontrolünde kullanmalıdır. 25C’nin altında serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
31,25₺
K.D.V Dahil: 31,25₺
  • Stok:: 99
  • Model: KMR5021986000117
  • SKU: KMR5021986000117
  • UPC: KMR502198600
  • JAN: KA704
  • ISBN: KA704
  • MPN: KA704
Kimarar.com'a hoşgeldiniz , işlemleriniz sağlarken yaşadığınız her konuda lütfen bizimle iletişime geçiniz.