Menü
Sepetiniz

Shiffa Home Ginseng Tablet

Shiffa Home Ginseng Tablet
Yeni -30 %
Shiffa Home Ginseng Tablet
139,00₺
199,00₺
K.D.V Dahil: 139,00₺
  • Stok: 100
  • Model: M00064
  • SKU: 8690088001086
Satılan Adet 0
Görüntülenme: 140

Aksu vital, 30 yılı aşkın süredir kaliteli hammaddelerden elde ettiği Ginseng bitkisi ile Ar-ge merkezinde kalite kontrolleri yapılmış ürünleri piyasaya sunmaktadır.

Ginseng Tanımı: Ginsengin botanik ismi olan 'Panax', Yunanca 'tam iyileşme' anlamına gelen 'panacea' kelimesinden türetilmiştir. Dünyanın diğer ülkelerinde yetiştirilen ginseng türlerinin, ideal iklim ve toprak özelliklerine sahip olan Kore Ginsengi kadar nitelikli olmadığı saptanmıştır. Büyük kazık köklü çok yıllık otsu bir bitkidir. 6-8 yaşındaki bitkilerin köklerinin çapı 10 santimetreyi bulmakta olup kırmızı renklidir. Çin, Japonya, Kore gibi Uzakdoğu ülkelerinde yabani olarak bulunmasının yanı sıra, kültürü de (yetiştirilmesi) yapılmaktadır. Bitki ginsenosit adı verilen triterpenik saponositler, panaxosidesitler, panaxatnol, D grubu vitaminleri taşımaktadır. 

Ürün İçeriği 2 kapsülde; Kırmızı Ginseng (kök) 1320 mg (panax ginseng), Bitkisel Kapsül (hidroksipropil metil selüloz), Kırmızı Ginseng (kökü) ekstresi 140 mg (panax ginseng)

Kullanımı: 11 yaş üstü yetişkinler için günde 3 kez birer tablet yemeklerden önce veya sonra alınabilir.

Muhafazası: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 002665-17.05.2017

Uyarı

  • Kan inceltici ilaçlar ile alınması önerilmez.
  • Hamile ve emziren bayanların kullanmaları tavsiye edilmemektedir.
  • Kronik rahatsızlığı olup sürekli ilaç kullananların ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.

Ek Bilgiler: Tüm ürettiğimizin kalite kontrollerini yapmaktayız. Ayrıca Ar-Ge merkezimizde yeni ürünler geliştirmekte, patent ve proje başvuruları yapmaktayız. TÜBİTAK tabanlı 6 çeşit projemiz tamamlandı, ayrıca alınmış patenlerimiz mevcut ve her geçen gün sayısı artmaktadır. Ege, İstanbul ve Düzce Üniversiteleri ile ilgili ortak projelerimiz devam etmektedir. Ar-Ge merkezimize sürekli yeni teknoloji yatırımlarımız devam etmektedir.

Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir. Ambalaj olarak ürünü ışıktan korunma amacıyla amber renkli, sağlığın ve doğallığın temsilcisi olan cam kullanılmaktadır.

- Üretim tesisimizde ISO 22000, ISO 9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır.

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

Ambalaj: 120 Tablet 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu