Menü
Sepetiniz

Ories Bambu Ortam Kokusu Çilek 100 ml

Ories Bambu Ortam Kokusu Çilek 100 ml
Ories Bambu Ortam Kokusu Çilek 100 ml
32,03₺
K.D.V Dahil: 32,03₺
  • Stok: 99
  • Model: KMR144144
  • SKU: KMR144144
  • UPC: KMR144144
  • JAN: KA726
  • ISBN: KA726
  • MPN: KA726
Satılan Adet 0
Görüntülenme: 36
Ories Bambu Oda Kokusu Özellikleri

- 120 ml
- Ekstra Yoğun formül
- Zararlı kimyasallar içermez
- 2 aydan uzun süre etkili
- Dekoratif 

1 - KALICI KOKU
Bambu insanların en çok kullandığı bitkilerden biridir. Bambu özel yapısı ile emici bir dokuya sahip. Bu emici hücreler hava ile temas ettiğinde içinde barındırdığı sıvıyı ortama bırakıyor.Bambu Kokunun özel formülü ile ortama yayılan koku uzun süre kalıcı olarak kendini hissettiriyor.

2 - TASARRUFLU
Bambu Kokuyu özel bambu çubuklarını ters çevirerek ortama yaydığı kokuyu arttırabilir ve ortamı tazeleyebilirsiniz. Bambu çubuklarının yapısal özelliklerinden kaynaklanan durumdan dolayı sıvıyı belli bir kapasiteye kadar emiyor. Bu da Bambu Kokunun 4 aya varan etki vermesini sağlıyor.

3 - DEKORATİF
Özel şişesi ve doğal bambu çubuklarıyla mekanlarınıza sıcak bir hava katar. Kokumuzun kalitesiyle görselin müthiş şöleni güzel mekanlarınızın kalitesini doruk noktasına ulaştırır. Bambu doğallığı ve kokunun büyüsü sarsın bulunduğunuz her mekanı.

4 - FERAHLATICI
Bambu Kokunun özel formülü ile doğayı evinizde hissedebilirsiniz. Bambu Koku çeşitlerimizle isterseniz mekanınızı pasifiklerde bulunuyormuşcasına kokutun isterseniz afrikanın eşsiz ormanlarında gibi hissettirin müşterilerinizi ve kendinizi. Bambu Koku özel formülüyle bulunduğu ortama kısa sürede kokusunu yayarak insanı rahatlatır.

NEDEN BAMBU KOKU?
Bambu koku pil ile çalışan veya gazlı tüp ile püskürtülen ev kokuları gibi değil,tam aksine sizin uygun gördüğünüz aralıklar ile, bambuların ters düz edilmesi süretiyle 24 saat aralıksız güzel kokularını yayar. Bambuların ıslak tarafı ters çevrilidiği zaman,şişenin içindeki seçmiş olduğunuz esans, ev yada kullanılan ortama yavaş yavaş yayılarak esinti kıvamında bir farklılık gösterir.Doğal bambu çubuklarının ,renkli cam ambalajı ile birleşmesi ile oluşan uyum,bambukokumuzun ayrıca güzel bir dekoratif aksesuar olmasını sağlar.

NEREDE NASIL KULLANILIR?
Evinizde yada iş yerinizde dekorasyonunuza uygun gördüğünüz özel kokunuzu açtıktan sonra bambu çubuklarını şişenin içine dağınık bırakmak sureti ile yerleştirilir. Gerekli gördüğünüz periyotlar ile bambu çubuklarının ıslak tarafları yukarıda kalacak şekilde tazeleme yapabilirsiniz. Tavsiye edilen periyodik süre haftada 1 defa olur. Salon,banyo,mutfak,ofis ve benzeri mekanlarda ferahlık sağlayacak olan dekoratif Ories Bambu Kokuyu mutlulukla kullanmanızı dileriz.

Kullanım Talimatı; 
Ürünü kutusundan çikardıktan sonra şişenin kapağını çevirerek açınız. 
Kapağı açtıktan sonra dikkatli bir şekilde tıpayı çıkarınız. 
Tıpayı çıkardıktan sonra şişenin kapağını tekrar çevirerek takınız. 
Size en uygun koku seviye oranını çubuk sayısını azaltarak veya arttırarak belirleyebilirsiniz.
Çubukları haftada bir kere ters çevirmenizi tavsiye ediyoruz. 
Şişede kullanılan bambu çubuk miktarına göre ortalama 45-60 günlük bir kullanım süresi sağlamaktadır. 
Sağlığa zararlı herhangi bir esans içermemektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu