Menu
sEPETİNİZ

NBT Life Mix12

NBT Life Mix12
-21 %
NBT Life Mix12
59,00₺
75,00₺
K.D.V Dahil: 59,00₺
  • Stok: 10
  • Model: 8680645530067
  • SKU: Mix12
  • UPC: Mix12
  • JAN: Mix12
  • ISBN: Mix12
  • MPN: Mix12
Satılan Adet 0
Görüntülenme: 52
 Sağlığınız Her Şeyden Önemli !!!
        Orijinal Ürün Satın Alın !!!

NBTLife Mix12   Dil Altında Eriyen Kapsül içeriğindeki vitamin B12 formları, kalp sağlığı, sağlıklı bir sinir sistemi,  enerji üretimi, metabolik fonksiyonu destekler.
Metilkobalamin, metilasyon adı verilen kritik metabolik süreçlerin yanı sıra kırmızı kan hücreleri ve kalp sağlığı için önemli olan homosistein üretiminde, ayrıca nörotransmitter ve dna sentezinde rol alır. 

Adenosilkobalamin, karbonhidrat ve yağ metabolizması, enerji üretimi, metabolik fonksiyonu desteklemek ve sağlıklı bir sinir sistemini korumak için mitokondri (güç merkezi) içinde aktiftir. 
Hidroksokobalamin, yukarıdaki formların her ikisinin de öncüsü görevi görür ve bağımsız detoksifikasyon etkilerine sahiptir. Ayrıca vücudun kendi taşıma moleküllerine bağlanır ve uzun süreli bir tedarik ve gerektiğinde metil, gerektiğinde adenosil dönüşümü için depolanır. 

B12 vitamini eksikliklerine Crohn veya Çölyak gibi hastalıklar, antiasitler veya proton pompası inhibitörlerinin kullanılması, zayıf diyet, bozulmuş mikrobiyota neden olabilir. Özel risk altındaki kişiler arasında yaşlılar, veganlar, sigara içenler ve kronik antibiyotik kullananlar yer alır. 
  
NBTLife Mix12 Kapsül İçeriği: 
Hidroksokobalamin - 300µg
Adenosilkobalamin - 350µg
Metilkobalamin - 350µg

NBTLife Mix12 Kapsül Kullanımı: 
Günde 1 kez ağızda dağılan kapsül alınması tavsiye edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Etiketler: nbt life , mix12 takviye , edici , gıda