Menu
sEPETİNİZ

Nbt life Iyotic

Nbt life Iyotic
Yeni -34 %
Nbt life Iyotic
39,00₺
59,00₺
K.D.V Dahil: 39,00₺
  • Stok: 10
  • Model: 8680645530180
  • Yükseklik: 150.00g
  • Boyutlar: 10.00cm x 4.00cm x 5.00cm
Satılan Adet 0
Görüntülenme: 44

Sağlığınız Her Şeyden Önemli !!!

                     Orijinal Ürün Satın Alın !!!


İYOTIC 30 ML DAMLA NBTLİFE

Tiroid bezinin hormon üretmesi için iyot gerekir. Tiroid yeterince iyot alamıyorsa, işini yapamaz. Selenyum, vücudun İyot'u kullanmasına yardımcı olmak için bir ortak faktör görevi görür. Selenyum, İyot ile alınabilecek en iyi takviyedir. Ayrıca, Selenyum tiroid için hayati bir mineraldir ve iyot kadar önemlidir. 

Bu yüzden ikisinin dengede olması istenen bir durumdur. Tiroid fonksiyon bozukluğu teşhisi konan birçok insanda iyot eksikliği vardır, ancak araştırmalar bazılarının önemli bir selenyum eksikliğine de sahip olabileceğini göstermiştir. 

Tiroid stabilitesini yeniden sağlamak için her iki açığı da tedavi etmek çok önemlidir. nbtlife iyotic’te iyot ve selenyum miktarları besin referans değerlerinde tutulmuştur (50 mcg selenyum iyotu metabolize etmek için yeterlidir). Bu sayede iyot miktarı artırılmak istense bile selenyum miktarı 200-250 mcg değerlerinin altında kalacaktır (Selenyum eksikliği, iyot eksikliği kadar yaygın değildir. O yüzden selenyum takviyesini fazla artırmaya çoğunlukla gerek yoktur).

İçindekiler: Gliserol (taşıyıcı), Deiyonize Su, Potasyum İyodat, L-selenometionin

Kapsül Adedi: 30 ml

Kullanım Önerisi: Takviye edici gıda olarak oda sıcaklığındaki bir miktar su içerisine 1 damla (0,055 ml) damlatılarak kullanılması tavsiye edilir.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Etiketler: nbt , life , iyotic , gıda , takviyeleri