Menu
Your Cart

Nbt Folidays 90 Kapsül

Nbt Folidays 90 Kapsül
Yeni -16 %
Nbt Folidays 90 Kapsül
125,00₺
149,00₺
K.D.V Dahil: 125,00₺
  • Stok: 10
  • Model: 8680645530401
  • Yükseklik: 250.00g
Satılan Adet 0
Görüntülenme: 25
Sağlığınız Her Şeyden Önemli !!!
Orijinal Ürün  Satın Alın !!!

Çocuk sahibi olmak için karar verilmesiyle birlikte folik asit kullanımına da başlamak çok önemlidir. Gebelik öncesi dönemden başlayarak ve gebeliğin erken dönemlerinde kullanılan folik asit, bebekleri nöral tüp defekti hastalıklarına karşı korur.

  Folidays, vücudun ihtiyacı olan ve vücut tarafından direkt kullanılan aktif formda Folik Asit (L-MethylFolat) ve yine aktif formda Vitamin B12 (Methylcobalamine), D Vitamini ve iyot içerir.  içerir. Türkiye’de ilk ve tek referans değerlerinde İki Aktif içerik, Folidays’te bulunmaktadır. Folidays’te kullanılan Vcaps kapsül tamamen doğal yapısıyla Temiz Etiket sertifikasına sahiptir.
** 
Vcaps ® Plus kapsüller doğal görünümü korurken, mor havuç’tan elde edilen rengi ile, opaklaştırıcı kullanmadan, etken maddeyi dış ışıktan korumaktadır. 
** 


Kullanımı:  

Yetişkinler için günde 1 tablet kullanılması tavsiye edilir.

Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin  yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında  doktorunuza danışın. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu