Sepetiniz

Avicenna Propolis 60 Bitkisel Kapsül

Avicenna Propolis 60 Bitkisel Kapsül
-24 %
Avicenna Propolis 60 Bitkisel Kapsül
Sağlığınız Her Şeyden Önemli !!!  
Orijinal Ürün Satın Alın !!! 
  

Avicenna Propolis 60 Bitkisel Kapsül


Propolis, özellikle bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan korunmada immün sisteme olumlu katkı sağlama özelliği ile dikkat çekiyor. 

Propolis dünyada bilinen en güçlü antioksidanlar arasında yer alıyor. Propolisi sağlığa olan yararlarını saymakla bitiremeyeceğimiz, doğanın değerli bir armağanı olarak da niteleyebiliriz.
Arıcılar arasında preboli ya da arı zamkı olarak da bilinen  propolis , arıların kovan içinde yer alan peteklerin sterilizasyonunu sağlamak, dışarıdan gelen böcek, mantar, bakterilere karşı kovanı korumak, bal peteklerini onarmak ve güçlendirmek için kullandığı bir üründür. 
İçeriğinin önemli bir bölümünü flavonoitlerin oluşturduğu propolisin bileşiminde, polifenoller, fenolik asitler ve bunların esterleri, terpenler, steroitler, B1, B2, C ve E vitaminleri, mineraller ve aminoasitler yer alır. 


Propolis:1120mg, Propolis ektresi:280mg
Menşe ülke: Türkiye (Gıdanın ana bileşeninin menşe ülkesi gıdanın menşe ülkesinden farklıdır).
İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026.
Takviye edici gıda olarak tüketilir.
Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.
Ürünün içeriğindeki bileşenlere alerjisi olanlarda ve hassas kişilerde alerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir. Kronik rahatsızlığı olanlarda ve düzenli ilaç kullanan kişilerde doktor kontrolü olmadan kullanılması önerilmemektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
75,00₺
99,00₺
K.D.V Dahil: 75,00₺
  • Stok:: 10
  • Model: 8690088002502
  • Yükselik: 150.00g
  • Boyutlar: 10.00cm x 5.00cm x 3.00cm
Kimarar.com'a hoşgeldiniz , işlemleriniz sağlarken yaşadığınız her konuda lütfen bizimle iletişime geçiniz.