Sepetiniz

Aksuvital Arı Poleni (P)

Aksuvital  Arı Poleni (P)
-24 %
Aksuvital Arı Poleni (P)

AKS POLEN1989 yılında Apiterapi ürünleri üretmeye başlayan Aksuvital, yöresel ve yüksek kaliteli arı polenlerinin kalite kontrollerini tamamlayarak ürün üretmektedir.

Ürün Tanımı:

Polen, bitkilerin üreme organlarının başlıklarında bulunan üreme hücreleridir. Arılar tarafından polen, yavru beslemesinde ve arı sütü salgılayan genç işçi arıların beslenmesinde yüksek miktarda kullanılır. Arıların beslenmesinde protein kaynağı olarak önem taşıyan polen, bileşimindeki yağlar, karbonhidratlar, lifler, mineraller, amino asitler, polifenoller, fenolik ve flavonoid bileşikler ve vitaminler nedeniyle değerli bir besin maddesidir.

Polen; yapısal olarak çok zengin bir madde olup bileşiminde protein, karbonhidrat, lif ve yağların yanı sıra vitaminler (Niasin (B3), Piridoksin (B6), Tiamin (B1), Riboflavin (B2), Pantotenik asit (B5), Folik asit, Biotin (H) ), Tokoferol (E), Askorbik asit (C), Beta karoten)  mineral maddeler (Potasyum (K), Kalsiyum (Ca), Magnezyum (Mg), Çinko (Zn), Demir (Fe), Bakır (Cu), Manganez (Mn), Fosfor(P), fenolik ve flavonoidler, polifenoller, aminoasitler, yağ asitleri ve organik asitler gibi birçok biyolojik  aktivite gösteren maddeler mevcuttur.

Ürün içeriği: Arı poleni

Ürün Kullanımı: Günde 2 defa, yemeklerden önce birer kaşık alınması tavsiye edilir. -Katkı maddesi içermeyen doğal bir besindir. -Arı ürünlerine karşı hassasiyeti olanlar tarafından kullanılması sakıncalıdır.

Muhafazası: Işıktan ve sıcaktan koruyunuz. Serin yerde muhafaza ediniz. Ambalajı açılmış ürünleri satın almayınız.

Uyarı: Arı ürünlerine hassasiyeti olan kişilerde alerjik reaksiyonlar gözlenebilir.

Ek Bilgiler: Tüm ürettiğimizin kalite kontrollerini yapmaktayız. Ayrıca Ar-Ge merkezimizde yeni ürünler geliştirmekte, patent ve proje başvuruları yapmaktayız. TÜBİTAK tabanlı 6 çeşit projemiz tamamlandı, ayrıca alınmış patenlerimiz mevcut ve her geçen gün sayısı artmakta. Ege, İstanbul ve Düzce Üniversiteleri ile ilgili ortak projelerimiz devam etmekte. Ar-Ge merkezimize sürekli yeni teknoloji yatırımlarımız devam etmektedir.

- Üretim tesisimizde ISO 22000, ISO 9001 ve Helal standartları uygulanmaktadır

- Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği’ne uygundur.

- İşletme Kayıt No: TR-34-K-048026

Ambalaj: 100 gr


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
75,00₺
99,00₺
K.D.V Dahil: 75,00₺
  • Stok:: 100
  • Model: M02125
  • Yükselik: 30.00g
  • SKU: 8690088000041
  • ISBN: 8690088000041
  • MPN: 8690088000041
Kimarar.com'a hoşgeldiniz , işlemleriniz sağlarken yaşadığınız her konuda lütfen bizimle iletişime geçiniz.